SelfcontrolVývoj a výroba elektronických zařízení a prototypů

       Vzhledem k široké paletě námi zkonstruovaných řídících i vstupně/výstupních modulů vyrobíme prototyp nového zařízení ve velmi krátké době, aniž bychom museli slevit na kvalitě. Stávající sortiment stále inovujeme a vylepšujeme s ohledem na nové trendy, součástky i zkušenosti. Každé zařízení je před expedicí důkladně otestováno. Poskytujeme rychlý servis výměnou vadných modulů.

       Neustálé vylepšování vede i k možnosti aktualizovat sw přes USB / RS485 / RS232 / RF rozhraní, kterým konkrétní zařízení disponuje. Zákazník si tak může kdykoliv stáhnout novější programovou verzi a v případě nutných změn při výrobě prototypů i následných výrobních sérií kdykoliv pozměnit sw dle svých potřeb.

       Síťové spínače osazujeme 800V triaky ( BT139/800, ... ), které dostatečně chráníme varistory a RC. Budiče motorů a výkonových prvků osazujeme IGBT moduly a kvalitními MOSFETy. Elektrolyty s low ESR Nippon Chemicon, 105° jsou samozřejmostí. Tam, kde je to možné, upřednostňujeme SMD montáž. Zvyšujeme tak spolehlivost a snižujeme výrobní náklady.

       Bílé LED zobrazovače jsou již výhradně z RGB čipů vzhledem k nízké životnosti luminoforových LED, které jsme nyní ze sortimentu vyřadili úplně. Konstrukce našich displejů již nejsou na bázi multiplexního buzení zobrazovacích prvků, kdy jsou zobrazovací segmenty více namáhány ( více hřejí, nižší životnost ).

       Bezdrátová zařízení a dálkové ovladače již neosazujeme čipy s amplitudovou modulací (ASK moduly, RFPIC - viz starší ovladače), ale pouze LoRa a FSK moduly. Frekvenční přenos je mnohem více spolehlivější a méně náchylný k výpadkům komunikace v důsledku vyzařování jiných vf zařízení. Rovněž poskytuje mnohem vyšší přenosové (datové) rychlosti a větší dosah při zachování stejného vysílacího výkonu. Ve speciálních případech a v aplikacích, které to obzvlášť vyžadují, používáme vícefrekvenční přenos. Zabezpečení digitálním kódem je samozřejmostí.

       Pro konstruktéry ( amatéry ) nově nabízíme možnost poskytnutí schemat a zapojení pro nejrůznější konstrukce s využitím nové součástkové základny ( žádné kopie z amatérských rádií ). Na základě dodaných parametrů ( funkce zařízení, napájení, případně schema ... ) vyroutujeme a vyrobíme plošné spoje jednovrstvé i vícevrstvé, případně oživíme, zfunkčníme Vámi dodanou konstrukci ( viz ilustrativní obrázek níže - ukazatel skóre, který jsme "pouze" oživili naší elektronikou ). Taktéž můžeme dodat součástky z našich skladových zásob ( procesory, různé IO, tranzistory, pasivní součástky ). Rovněž navineme tlumivky nebo feritová trafíčka pro kusovou nebo malosériovou výrobu.