SelfcontrolVývoj a výroba elektronických zařízení a prototypů

       Vzhledem k široké paletě námi zkonstruovaných řídících i vstupně/výstupních modulů vyrobíme prototyp nového zařízení ve velmi krátké době, aniž bychom museli slevit na kvalitě. Stávající sortiment stále inovujeme a vylepšujeme s ohledem na nové trendy, součástky i zkušenosti. Každé zařízení je před expedicí důkladně otestováno. Poskytujeme rychlý servis výměnou vadných modulů.

       Neustálé vylepšování vede i k možnosti aktualizovat sw přes USB / RS485 / RS232 / RF rozhraní, kterým konkrétní zařízení disponuje. Zákazník si tak může kdykoliv stáhnout novější programovou verzi a v případě nutných změn při výrobě prototypů i následných výrobních sérií kdykoliv pozměnit sw dle svých potřeb.

       Síťové spínače osazujeme minimálně 800V triaky (BT139/800,...), které dostatečně chráníme varistory a RC obvody. Budiče motorů a výkonových prvků osazujeme IGBT moduly a kvalitními MOSFETy. Elektrolyty s low ESR Nippon Chemicon, 105° jsou samozřejmostí. Tam, kde je to možné, upřednostňujeme SMD montáž. Zvyšujeme tak spolehlivost a snižujeme výrobní náklady.

       Bílé LED zobrazovače jsou již výhradně z RGB čipů vzhledem k nízké životnosti luminoforových LED, které jsme nyní ze sortimentu vyřadili úplně. Konstrukce našich displejů již nejsou na bázi multiplexního buzení zobrazovacích prvků, kdy jsou segmenty více namáhány (vyšší tepelné ztráty, nižší životnost). Řízení jasu prostřednictvím PWM.

       Bezdrátová zařízení a dálkové ovladače již neosazujeme čipy s amplitudovou modulací (ASK moduly, RFPIC - viz starší ovladače), ale pouze LoRa a FSK moduly. Frekvenční přenos je mnohem více spolehlivější a méně náchylný k výpadkům komunikace v důsledku vyzařování jiných vf zařízení. Rovněž poskytuje mnohem vyšší přenosové (datové) rychlosti a větší dosah při zachování stejného vysílacího výkonu. Ve speciálních případech a v aplikacích, které to obzvlášť vyžadují, používáme vícefrekvenční přenos. Zabezpečení digitálním kódem je samozřejmostí.

       Pro konstruktéry (amatéry) nově nabízíme možnost poskytnutí schemat a zapojení pro nejrůznější konstrukce s využitím moderní součástkové základny (žádné kopie z amatérských rádií). Na základě dodaných parametrů (funkce zařízení, napájení, případně schema...) vyroutujeme a vyrobíme plošné spoje jednovrstvé i vícevrstvé, případně oživíme, zprovozníme Vámi dodanou konstrukci (viz ilustrativní obrázek níže - ukazatel skóre, který jsme "pouze" oživili naší elektronikou). Taktéž můžeme dodat součástky z našich skladových zásob (procesory, různé IO, tranzistory, pasivní součástky). Navineme tlumivky nebo feritová trafíčka pro kusovou nebo malosériovou výrobu.